kuplaptopa.pl Dell-PartnerDirect

Zobacz wszystkie newsy.

news picture

Najnowszy Latitude 7520, sprzęt jakiego do tej pory nie było!

Notebook biznesowy Latitude 7520 Elegancja. Większa produktywność.

Dodano: 2021-01-12
news picture

Nowy stereofoniczny zestaw słuchawkowy dla graczy Alienware AW310H

Czysty i wyraźny dźwięk Usłysz każdy szczegół: każde starcie brzmi lepiej dzięki naszym najlepszym w swojej klasie, specjalnie dostrojonym przetwornikom 50 mm, obsługującym pasmo od 20 Hz do 40 KHz i umożliwiającym słuchanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości. Tak brzmi zwycięstwo: dzięki technologii Alienware Immersive Audio usłyszysz wrogów, zanim cię zobaczą, nawet z daleka. Nasze najlepsze w swojej klasie, dostrojone przetworniki, specjalnie zaprojektowane komory akustyczne oraz wygodne nauszniki zapewnią Ci szerszą i bardziej dynamiczną scenę dźwiękową zarówno w trakcie walki, jak i poza nią. Zaplanuj następny krok: wygodne nauszniki ze sztucznej skóry zapewniają lepszą izolację szumów, dzięki czemu możesz skupić się na rozgrywce. Dodano: 2020-12-11
news picture

Wszystko pod kontrolą dzięki jednemu urządzeniu!

Stacja replikator Acer 3xUSB 3.0, USB-C HDMI Czytnik kart SD Dodano: 2020-12-11
news picture

Notebook Vostro 14 5402 dla małych firm Chroń swój sukces.

Notebook Vostro 14 5402 dla małych firm Chroń swój sukces. Notebook o przekątnej 14 cali i wytrzymałej konstrukcji z zaawansowanymi funkcjami zabezpieczeń, zasłoną prywatyzującą w kamerze internetowej i opcjonalnym procesorem Intel® Core™ jedenastej generacji. Dodano: 2020-12-09

Serwery i sieci

+48 888 999 899
 
 
Sieci

serwery

Rozwiązania technologiczne

Oferujemy najnowsze rozwiązania dostępne na rynku,
zawsze odpowiednio dobrane pod potrzeby klienta.

Rozwiązania

Sieciowo - Serwerowe

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu usług sieciowych oraz niezbędnego sprzętu.

Korzystaj już dziś z najnowszych rozwiązań jakie możemy dostosowaćdo Twoich potrzeb.

Doradzimy wybór sprzętu, pomożemy w jego optymalizacji oraz zaplanujemy jego rozbudowę na przyszłość, wraz ze wzrostem potencjału Państwa firmy.

Jako nieliczni na rynku możemy przyjechać do Państwa z naszym opiekunem z Dell-a i na miejscu sprawdzić możliwości Państwa sieci, pokażemy co zyskają Państwo na rozbudowie infrastruktury serwerowej.

Na 3 dni przed umówionym spotkaniem, prosimy Państwa o instalację oprogramowania które mierzy wydajność infrastruktury sieciowo-serwerowej. Dzięki temu, podczas spotkania pokażemy Państwu na liczbach ile można zyskać i jak to przyśpieszy pracę. Nie będziemy gdybać, ani robić ładnych oczu – to jest domeną konkurencji i kota ze Shreka.

Współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi producentami rozwiązań serwerowych. Zrealizowaliśmy już tysiące takich zamówień zarówno dla biznesu jak i jednostek samorządowych. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie do realizacji takich zamówień.