kuplaptopa.pl Dell-PartnerDirect

Zobacz wszystkie newsy.

news picture

Wyprzedaż magazynowa OptiPlex 3080

Zapraszamy już dziś do skorzystania z naszej oferty komputerów stacjonarnych. Komputer stacjonarny OptiPlex 3080 Micro Podstawowy biznesowy komputer stacjonarny w obudowie Micro zapewnia najlepsze w swojej klasie zabezpieczenia i wydajność dzięki procesorom Intel® dziesiątej generacji.

Dodano: 2021-07-15
news picture

Nowy OptiPlex 7090 w promocyjnej cenie...

Inteligencja, na której możesz polegać OptiPlex to ponad 28 lat doświadczenia w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań zoptymalizowanych pod kątem potrzeb klientów przez stałe tworzenie szybszych i bardziej inteligentnych technologii. Uniwersalne, kompaktowe obudowy z dostosowanymi opcjami wdrażania i procesorami Intel® jedenastej generacji.

Dodano: 2021-07-15
news picture

Bądź bardziej eko z najnowszym i niesamowicie wydajnym modelem Latitude 5421!

Dell dba nie tylko o komfort Twojej pracy ale również o środowisko! Nieograniczona moc w obudowach pochodzących z bioplastików drzewnych! Dodano: 2021-07-07
news picture

Cienki i mocniejszy niż kiedykolwiek- Nowa stacja robocza Precision 7560

Nowa stacja robocza do analizy danych Precision 7560 Nasz świat zbudowany na precyzji.

Mobilne stacje robocze Precision zostały stworzone, aby pomóc Ci w tworzeniu.
Dzięki oprogramowaniu Dell Optimizer for Precision, AI i VR oraz procesorom Intel ® Xeon ® możesz wcielić w życie pomysły, które kształtują nasz świat Najpotężniejsza 15-calowa mobilna stacja robocza firmy Dell ze sztuczną inteligencją.

Dodano: 2021-06-23

ergonomia_miejsca_pracy.html