DELL Zasilacz DELL 130W USB-C 20V/5V 6.5A DA130PM170. do Latitude. Precision. XPS + kabel zasilający 1Y GW (776765)
Zasilacz DELL 130W USB-C 20V/5V 6.5A DA130PM170. do Latitude. Precision. XPS + kabel zasilający 1Y GW (776765)
Oryginalny Zasilacz DELL 130W USB-C 20V/5V 6.5A DA130PM170. do Latitude. Precision. XPS kabel zasilający 1Y GW
  • DELL
  • DA130PM170
  • szczegóły u handlowca
ilość
Planowana dostawa: 27 maja
  • Dane techniczne
Zasilacz sieciowy, 130W, 3-Pin,USB-C, Model DA130PM170 HA130PM170
Zasilacz sieciowy 20 V 6,5 A 130 W USB typu C 0K00F5 do laptopa Dell XPS 15 9575 2-w-1 4K z ekranem dotykowym Model: XPS9575-7354BLK-PUS, kompatybilny z P/N: 0K00F5, K00F5, adapter Dell 130 W USB C.
Napięcie wejściowe: 100 ~ 240 V Częstotliwość wejściowa: 50 ~ 60 Hz | Napięcie wyjściowe: 5V/9V/15V/20V Prąd wyjściowy: 1A/6,5A 130W USB C | Zgodny z notebookiem Dell XPS 15 9575 2-w-1 4K z ekranem dotykowym Model: XPS9575-7354BLK-PUS | Kompatybilny z P/N: 0K00F5, K00F5, 0M0H25,M0H25 Dell 130 W USB C Adapter.
Incarcator laptop Dell 20V 6.5A 130W DA130PM170, HA130PM170 mufa USB Type-C