kuplaptopa.pl Dell-PartnerDirect

NETGEAR AXM761.

Zamiennik SFP Netgear AXM761 (10GBASE-SR SFP 850nm)
  • NETGEAR
  • AXM761.
  • szczegóły u handlowca
ilość
- +
Na stanie
Dostawa w 24h
cena 245, 00 PLN 199,19 PLN netto
  • Dane techniczne

Zamiennik SFP Netgear AXM761 (10GBASE-SR SFP  850nm)

Kompatybilny zamiennik modułu / wkładki optycznej SFP Netgear AXM761.

Transceiver skonstruowany jest do transmisji poprzez światłowód wielomodowy.
Maksymalna długość okablowania dla prawidłowego połączenia wynosi 300 metrów. Użycie światłowodu OM4 zwiększa zasięg do 400m. Moduł jako nadajnik wykorzystuje diodę laserową VCSEL 850nm. Bardzo dobre parametry pracy w całym zakresie temperatur oraz odporność na zakłócenia elektromagnetyczne pozwalają na budowanie systemów 10GbE o wysokiej gęstości. Moduł jest w pełni kompatybilny ze specyfikacją SFP MSA co umożliwia pracę w urządzeniach Netgear i pełne zastapienie modułu AXM761.

Wbudowany układ diagnostyki cyfrowej (DDM, DOM, DDMI) pozwala na monitorowanie podstawowych parametrów pracy modułu takich jak napięcie zasilania, temperatura, moc sygnału emitowanego przez nadajnik i moc sygnału docierającego do odbiornika.



Cechy kluczowe modułu kompatybilnego z Netgear AXM761
Złącze LC Duplex
Transmisja na odległość do 300m
Transmisja na odległość do 400m poprzez światłowód OM4
Połączenie z przepustowością do 10Gb/s
„Wyjmowany na gorąco” (Hot-Pluggable)
Zgodny z Bellcore TA-NWT-000983
Zgodny ze specyfikacją IEEE802.3Z
Laser bezpieczny dla oczu, spełnia wymogi IEC60825
Moduł diagnostyki cyfrowej: temperatura, napięcie zasilania, moc nadajnika, moc odbierana, prąd lasera
Temperatura pracy: 0°C do 70°C
Zgodny ze specyfikacją SFP MSA
Zgodny ze standardem IEEE 802.3ae 10GBase-SR/SW
Produkt nie zawierający żadnych substancji niebezpiecznych – zgodny z RoHS

Dane techniczne modułu kompatybilnego z Netgear AXM761

StandardyIEEE 802.3ae
Prędkość transmisji Ethernet10.3125Gbps
Prędkość transmisji FibreChannel10.51875Gbps
Typ medium transmisyjnegoŚwiatłowód wielomodowy 50/125µm
Długość fali850nm
Szacunkowy zasięg transmisjido 300m
Typ złączaLC Duplex
Moc nadajnika-6.5 ~ -1 dBm
Czułość odbiornika-11.1 dBm
Napięcie zasilania3.3V
Maksymalne napięcie zasilania3.465V
Warunki pracy - temperatura *0~70 st. Celsjusza
Warunki pracy - wilgotność5~90%
Wymiary56.65mm × 13.4mm × 8.5mm


Data dodania produktu do sklepu: piątek, 08 marca 2019.