kuplaptopa.pl Dell-PartnerDirect

Zobacz wszystkie newsy.

news picture

Najnowszy Latitude 7520, sprzęt jakiego do tej pory nie było!

Notebook biznesowy Latitude 7520 Elegancja. Większa produktywność.

Dodano: 2021-01-12
news picture

Nowy stereofoniczny zestaw słuchawkowy dla graczy Alienware AW310H

Czysty i wyraźny dźwięk Usłysz każdy szczegół: każde starcie brzmi lepiej dzięki naszym najlepszym w swojej klasie, specjalnie dostrojonym przetwornikom 50 mm, obsługującym pasmo od 20 Hz do 40 KHz i umożliwiającym słuchanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości. Tak brzmi zwycięstwo: dzięki technologii Alienware Immersive Audio usłyszysz wrogów, zanim cię zobaczą, nawet z daleka. Nasze najlepsze w swojej klasie, dostrojone przetworniki, specjalnie zaprojektowane komory akustyczne oraz wygodne nauszniki zapewnią Ci szerszą i bardziej dynamiczną scenę dźwiękową zarówno w trakcie walki, jak i poza nią. Zaplanuj następny krok: wygodne nauszniki ze sztucznej skóry zapewniają lepszą izolację szumów, dzięki czemu możesz skupić się na rozgrywce. Dodano: 2020-12-11
news picture

Wszystko pod kontrolą dzięki jednemu urządzeniu!

Stacja replikator Acer 3xUSB 3.0, USB-C HDMI Czytnik kart SD Dodano: 2020-12-11
news picture

Notebook Vostro 14 5402 dla małych firm Chroń swój sukces.

Notebook Vostro 14 5402 dla małych firm Chroń swój sukces. Notebook o przekątnej 14 cali i wytrzymałej konstrukcji z zaawansowanymi funkcjami zabezpieczeń, zasłoną prywatyzującą w kamerze internetowej i opcjonalnym procesorem Intel® Core™ jedenastej generacji. Dodano: 2020-12-09

Program partnerski

+48 888 999 899
 
 
Partner

B2B

prosto i wygodnie
 1. Zostań naszym partnerem.
 2. Uzyskaj dostęp do systemu B2B
 3. Sprawdź ceny specjalne dla Ciebie.
Pierwsze

Kroki:

 1. Załóż konto u nas.
 2. Przygotuj
  KRS/CEIDG
 3. Wyślij dokumenty naB2B@kuplaptopa.pl
 4. Przydzielimy Ci
  opiekuna
 5. Otrzymasz dostęp do:
  specjalnych cen
 

Po rejestracji, a następnie weryfikacji otrzymasz dostęp do naszej platformy. Dzięki niej będziesz miał dostęp na bieżąco do cen specjalnych, stanów magazynowych, dokumentów sprzedaży jak i statusu płatności za poszczególne transakcje. Pomoże Ci to w szybkim porównaniu cen, różnica którą zaoszczędzisz zostanie u Ciebie w kieszeni. Cała historia zamówień, informacja o limitach kredytu kupieckiego jest dostępna w zasięgu ręki. Na bieżąco można też śledzić status realizacji zamówienia.

Jest to pierwszy tak funkcjonalny system. Dodatkowo przyznany Ci indywidualny opiekun, pomoże w każdej kwestii niezależnie od tego czy będzie to reklamacja, czy założenie projektu pod przetarg, czy sprowadzenie dowolnego podzespołu elektronicznego z zagranicy.

Kolejną zaletą systemu jest możliwość rejestracji swoich kontrahentów, dzięki temu, żaden inny partner nie dostanie zgody na cenę specjalną dla danego podmiotu gospodarczego, a Twoja oferta będzie najniższa.

Cały system jest dostępny on-line, pozwala to na dostęp do bazy danych na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu, wymagane jest tylko podwójne logowanie ze względów bezpieczeństwa.

Potrzebujesz faktury za ostatnie zamówienie, albo za to sprzed 2 miesięcy, nie ma problemu – każdy taki dokument możesz pobrać w PDF-ie.

W najbliższej przyszłości zostanie uruchomiona grupa zakupowa, pozwoli to negocjować z producentami jak i hurtowniami zakupu większych ilości sprzęt, a co za tym idzie uzyskanie lepszej ceny. Więcej szczegółów wkrótce, tylko dla aktywnych partnerów B2B…