kuplaptopa.pl Dell-PartnerDirect

Zobacz wszystkie newsy.

news picture

NOWOŚĆ 2020roku! Pierwszy Dell Latitude serii 9000

Pierwszy raz w historii Dell Latitude serii 9000.... Doskonałe wykonanie.... Dbałość o każdy szczegół.... Z Latitude 9000 praca to czysta przyjemność...

Dodano: 2020-06-01
news picture

Nowa seria Latitude 5510!!!!

Dell Latitude 5000.... Jeszcze piękniejsze.... Jeszcze wydajniejsze...

Dodano: 2020-06-01
news picture

Premiera nowych serii Latitude, Precision i nie tylko ...

Nadeszła wyczekiwana chwila ....

 

Maj to miesiąc wprowadzania na rynek przez firmę Dell nowych serii laptopów. Niezmiernie nam miło poinformować Państwa o dostępności nowych serii 5000 i 7000 w modelach Latitude oraz Precision.

 

 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 888-999-899

Dodano: 2020-06-01
news picture

NOWOŚĆ 2020r! - Dell Precision 5550

Dell Precision 5550!

 Rok 2020 będzie rokiem tej serii laptopów. Najsmuklejsza i najlżejsza na świecie mobilna stacja robocza 15". Maksymalna przenośność, wydajność i doskonały obraz w jednym.

Dodano: 2020-05-29

Program partnerski

+48 888 999 899
 
 
Partner

B2B

prosto i wygodnie
 1. Zostań naszym partnerem.
 2. Uzyskaj dostęp do systemu B2B
 3. Sprawdź ceny specjalne dla Ciebie.
Pierwsze

Kroki:

 1. Załóż konto u nas.
 2. Przygotuj
  KRS/CEIDG
 3. Wyślij dokumenty naB2B@kuplaptopa.pl
 4. Przydzielimy Ci
  opiekuna
 5. Otrzymasz dostęp do:
  specjalnych cen
 

Po rejestracji, a następnie weryfikacji otrzymasz dostęp do naszej platformy. Dzięki niej będziesz miał dostęp na bieżąco do cen specjalnych, stanów magazynowych, dokumentów sprzedaży jak i statusu płatności za poszczególne transakcje. Pomoże Ci to w szybkim porównaniu cen, różnica którą zaoszczędzisz zostanie u Ciebie w kieszeni. Cała historia zamówień, informacja o limitach kredytu kupieckiego jest dostępna w zasięgu ręki. Na bieżąco można też śledzić status realizacji zamówienia.

Jest to pierwszy tak funkcjonalny system. Dodatkowo przyznany Ci indywidualny opiekun, pomoże w każdej kwestii niezależnie od tego czy będzie to reklamacja, czy założenie projektu pod przetarg, czy sprowadzenie dowolnego podzespołu elektronicznego z zagranicy.

Kolejną zaletą systemu jest możliwość rejestracji swoich kontrahentów, dzięki temu, żaden inny partner nie dostanie zgody na cenę specjalną dla danego podmiotu gospodarczego, a Twoja oferta będzie najniższa.

Cały system jest dostępny on-line, pozwala to na dostęp do bazy danych na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu, wymagane jest tylko podwójne logowanie ze względów bezpieczeństwa.

Potrzebujesz faktury za ostatnie zamówienie, albo za to sprzed 2 miesięcy, nie ma problemu – każdy taki dokument możesz pobrać w PDF-ie.

W najbliższej przyszłości zostanie uruchomiona grupa zakupowa, pozwoli to negocjować z producentami jak i hurtowniami zakupu większych ilości sprzęt, a co za tym idzie uzyskanie lepszej ceny. Więcej szczegółów wkrótce, tylko dla aktywnych partnerów B2B…

 

Najchętniej kupowane