kuplaptopa.pl Dell-PartnerDirect

Program partnerski

+48 888 999 899
 
 
Partner

B2B

prosto i wygodnie
 1. Zostań naszym partnerem.
 2. Uzyskaj dostęp do systemu B2B
 3. Sprawdź ceny specjalne dla Ciebie.
Pierwsze

Kroki:

 1. Załóż konto u nas.
 2. Przygotuj
  KRS/CEIDG
 3. Wyślij dokumenty naB2B@kuplaptopa.pl
 4. Przydzielimy Ci
  opiekuna
 5. Otrzymasz dostęp do:
  specjalnych cen
 

Po rejestracji, a następnie weryfikacji otrzymasz dostęp do naszej platformy. Dzięki niej będziesz miał dostęp na bieżąco do cen specjalnych, stanów magazynowych, dokumentów sprzedaży jak i statusu płatności za poszczególne transakcje. Pomoże Ci to w szybkim porównaniu cen, różnica którą zaoszczędzisz zostanie u Ciebie w kieszeni. Cała historia zamówień, informacja o limitach kredytu kupieckiego jest dostępna w zasięgu ręki. Na bieżąco można też śledzić status realizacji zamówienia.

Jest to pierwszy tak funkcjonalny system. Dodatkowo przyznany Ci indywidualny opiekun, pomoże w każdej kwestii niezależnie od tego czy będzie to reklamacja, czy założenie projektu pod przetarg, czy sprowadzenie dowolnego podzespołu elektronicznego z zagranicy.

Kolejną zaletą systemu jest możliwość rejestracji swoich kontrahentów, dzięki temu, żaden inny partner nie dostanie zgody na cenę specjalną dla danego podmiotu gospodarczego, a Twoja oferta będzie najniższa.

Cały system jest dostępny on-line, pozwala to na dostęp do bazy danych na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu, wymagane jest tylko podwójne logowanie ze względów bezpieczeństwa.

Potrzebujesz faktury za ostatnie zamówienie, albo za to sprzed 2 miesięcy, nie ma problemu – każdy taki dokument możesz pobrać w PDF-ie.

W najbliższej przyszłości zostanie uruchomiona grupa zakupowa, pozwoli to negocjować z producentami jak i hurtowniami zakupu większych ilości sprzęt, a co za tym idzie uzyskanie lepszej ceny. Więcej szczegółów wkrótce, tylko dla aktywnych partnerów B2B…

 

Najchętniej kupowane

Zobacz wszystkie newsy.

news picture

Kup zanim twoja bateria przestanie działać! Baterie w najniższej cenie w Polsce!!!

Świetna wiadomość dla użytkowników wybranych modeli Dell Latitude i Precision. Już od dziś fabrycznie nowe, oryginalne baterie o pojemności 68Wh w niespotykanej jak dotąd cenie. 

Dodano: 2018-10-30
news picture

W dniu 1 czerwca - Salony sprzedaży oraz infolinia są nieczynne. Przepraszamy Za utrudnienia.

Dodano: 2018-06-01
news picture

STWORZONE DO PRACY. IMPONUJĄCO ZAPROJEKTOWANE.

Chcemy Państwa poinformować, że dostępne są w naszej ofercie najlepsze notebooki biznesowe marki Dell. Zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z chęcią udzielą wszelakich informacji i pomoga w wyborze najbardziej optymalnego sprzętu dopasowanego do Państwa potrzeb, zachowując przy tym najlepszy współczynnik jakości do ceny. 

Dodano: 2018-03-15
news picture

Specjalnie dla Państwa obniżamy ceny na laptopy Dell Precision 3520! Ceny niższe o 25%

Miło nam poinforomować, że mobilne stacje robocze Dell Precision 3520 są dostępne w niesamowicie niskich cenach.
Niesamowicie wydajna jednostka już dziś może być Twoja.

Dodano: 2018-02-26